Home / Aktualności / Dota 2 jako strzelanka trzecioosobowa ?

Dota 2 jako strzelanka trzecioosobowa ?

Przedstawiamy świetną modyfikacje do Dota 2, przemieniający grę moba, w trzecioosobową strzelankę z trybem Capture the Flag.

Dota 2 jest to kontynuacja popularnej modyfikacji do Warcraft III: Reign of Chaos o nazwie Defense of the Ancients.

Tytuł został stworzony przez studio Valve, przy ścisłej współpracy ze współautorem oryginalnego moda – IceFrogiem.

a

Mówi się że potrzeba matką wynalazków lecz w tym przypadku o potrzebie nie ma mowy, nie brakuje nam dobrych strzelanek opartych o model multiplayer, niemniej jednak modyfikacja autorstwa BMD warta jest zwrócenia uwagi. 

Przemienia ona zasłużoną grę MOBA, w trzecioosobową strzelankę z trybem Capture The Flag (przejmowanie flagi).

Poniższy film przedstawia model rozgrywki w Slayer of the Ancients, nie należy jednak oceniać moda tylko na jego podstawie, gdyż jak sam autor stwierdził, wymaga on jeszcze włożenia sporej ilości pracy, natomiast jak widać rozgrywka dostarcza masę zabawy.

Modyfikacja umożliwia grę w maksymalnie 12-sto osobowych drużynach, póki co dostępne są 3 klasy postaci – Sniper, Juggernaut oraz Shodow Fiends, każda z nich posiada odmienne bronie, zdolności oraz statystyki takie jak prędkość poruszania się czy skoczność. 

Slayers of the Ancients póki co dostępny jest w fazie beta, natomiast już teraz spokojnie można stwierdzić iż warto zwrócić na ten tytuł uwagę i poświęcić mu 5 minut.

Dostępny  do pobrania tutaj.

O użytkowniku Aleksander Radwan-Pragłowski

Student Politechniki Krakowskiej, zapalony gracz, fan nowych technologii.