Home / Gry / FPS / Doom Open Beta rusza już wkrótce

Doom Open Beta rusza już wkrótce

Nowy Doom 01

id/Bethesda Softworks zapowiedziało właśnie DOOM Open Beta, czyli otwarte testy beta, w których może wziąć udział każdy posiadacz konsoli Xbox One, PS4 czy PC i doświadczyć walki w trybie Deathmatch oraz mapach Heatwave / Infernal. Testy potrwają pomiędzy 15 a 18 kwietnia.

Należy jednak wspomnieć, że wspomniany tryb i mapy stanowią jedynie cząstkę tego co oferuje gra DOOM i czego można się spodziewać po grze, która pojawi się już 13 maja. Po tym w ciągu roku pojawi się oczywiście kilka aktualizacji, obejmujących również darmowe dla map SnapMap i multiplayer.

 

SnapMap jak część z was zapewne wie to nowa część nowego Dooma stworzona po to aby gracze mogli dzielić i grać w stworzone przez siebie mapy w łatwy sposób. Dzięki temu gra uzyska powiew świeżości z map stworzonych przez innych graczy ponad planowane aktualizacje modułów map udostępnionych przez Bethesdę.

Tryb wieloosobowy także otrzyma aktualizację w postaci nowych trybów rozgrywki. Co ważne, wspomniane aktualizacje będą darmowe.

Ponad powyższe producent gry DOOM planuje dostępność płatnych dodatków, które zaoferują nam nowe mapy, demony, bronie czy kilka innych niespodzianek. Pierwszy dodatek DLC pojawi się już tego lata i kosztować będzie 15 Euro. Możemy też kupić tzw. przepustkę sezonową za 40 Euro.