Home / Aktualności / DOOM z obniżoną ceną i darmowym weekendem!

DOOM z obniżoną ceną i darmowym weekendem!

Od dnia wczorajszego trwa promocja na grę z kultowej serii DOOM. Obecna wersja tej kultowej gry pochodzi z maja 2016 roku i zdobyła ona bardzo przychylne oceny wśród graczy. Ci z Was, którzy jeszcze nie posiadają opisywanej w tej wiadomości gry, mogą ją przed zakupem wypróbować, bowiem od dzisiaj do poniedziałku trwa darmowy weekend.

W tym okresie możemy pobrać bezpłatnie grę DOOM wraz z najnowszą aktualizacją 6.66 i wszystkimi dodatkami DLC. Po darmowym, weekendowym okresie próbnym można nabyć DOOM-a w promocyjnej cenie 14,99 euro / 9,99 funtów (rabat 50 proc.)

Uważamy, że tym bardziej warto skorzystać z weekendowej, darmowej możliwości zagrania w ww. grę ponieważ DOOM (2016) ma dość spore wymagania sprzętowe, a w ten sposób można idealnie przetestować jak gra zachowywać się będzie na naszych komputerach. Przy okazji warto uzbroić się w cierpliwość podczas pobierania zawartości bohatera niniejszego newsa, bowiem gra wymaga ściągnięcia aż 67 GB danych, co w zależności od posiadanego łącza internetowego może zająć dłuższą chwilę. 

DOOM promocja 03

DOOM promocja 01

DOOM promocja 02

Źródło: Informacja własna

 

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.