Home / Aktualności / gry / Dodatek Survival do The Division opóźniony – naprawa błędów priorytetem Ubisoft

Dodatek Survival do The Division opóźniony – naprawa błędów priorytetem Ubisoft

the division year one dlc update

Wygląda na to,że dla Ubisoft poprawa błędów w grze The Division jest ważniejsza od planowanego wydania dodatku DLC – Survival. Studio stojące za tą jakże niezwykle popularną grą RPG poinformowało właśnie o opóźnieniu.

Jak się również dowiadujemy na radarze poprawek znalazło się kilka ważnych błędów w tym te z listy znanych błędów, poprawa ważności zrzutów dla gracza w grze, poprawa trudności sztucznej inteligencji i czasu potrzebnego do jej wyeliminowania, zbalansowanie Gear Setów i broni (bardzo ważne chyba dla wszystkich grających), czy doznania gracza w trybie pojedynczej rozgrywki (solo).

Ubisoft ponadto obiecuje skupić się na balansowaniu Dark Zone i trybu PvP, wyeliminowaniu zajmowania przez skórki broni miejsca w plecaku oraz problemami z lootem. Także jak widzicie poprawek jest całkiem sporo.

Jeśli posiadacie Season Pass do The Division, to czy jesteście nieco zdenerwowani faktem, że Survival pojawi się przed końcem roku, zaś ostatni DLC Last Stand na początku 2017? Jak widać Update 1.4, który ma się pojawić w październiku jest od niego ważniejszy.

 

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.