Home / Aktualności / Dobre, choć nie rewelacyjne gry na marzec w ramach Games with Gold

Dobre, choć nie rewelacyjne gry na marzec w ramach Games with Gold

Jak to się zwykło mawiać “darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda”, tak nie będziemy oceniać selekcji Microsoftu jeśli chodzi o gry Games with Gold, które pojawią się na konsole Xbox już w marcu. Podczas gdy Xbox One zyska aż cztery gry (dwie z nich przez kompatybilność wsteczną), to Xbox 360 dwie.

Przez cały miesiąc posiadacze Xbox One będą mogli pobrać Trials of the Blood Dragon, w której wcielimy się w komandosa ze specjalnej jednostki, zwalczającej przeciwników w kilku ciekawych lokalizacjach. Z kolei między 16 marca a 15 kwietnia trafi nasz rodzimy tytuł czyli Superhot – ciekawy RPG z minimalistyczna grafika, aczkolwiek wymagający sporych umiejętności.

Następnie jeśli chodzi o Xboxa 360 (oraz jak wspomnieliśmy o Xbox One dzięki kompatybilności z konsolą poprzedniej generacji) od początku miesiąca aż do jego 15 dnia, do pobrania będzie Brave, w której wcielimy się w waleczną księżniczkę stawiającej czoła wrogom i przełamującej klątwę. Co więcej, gra oferuje nie tylko tryb kooperacji, ale i możliwość wcielenia się w niedźwiedzia. Od 16 marca będzie można pobrać bezpłatnie Quantum Conundrum gra z z elementami zagadek, gdzie naszym zadaniem będzie uratowanie szalonego wujka. Ten tytuł będzie dostępny aż do końca miesiąca, tj. 31 marca. 

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.