Home / Aktualności / Do Xbox Game Pass trafi GTA 5, MLB The Show 21, Zombie Army 4 ale nie tylko

Do Xbox Game Pass trafi GTA 5, MLB The Show 21, Zombie Army 4 ale nie tylko

Dla wszystkich użytkowników subskrypcji Xbox Game Pass szykuje się niezła (poniekąd) gratka z uwagi na kilka ciekawych tytułów które trafi do jej puli. Mowa tu oczywiście o GTA 5, MLB The Show 21, Zombie Army 4 ale nie tylko, które pojawią się jeszcze w tym miesiącu.

Podczas gdy GTA 5 pojawi się w Game Pass dla konsol Xbox One i w usłudze chmury już 8 kwietnia wraz z Zombie Army 4: Dead War (Cloud, PC, konsola), Disneyland Adventures (Cloud) i Rush: A Disney / Pixar Adventure (Chmura). Z kolei 12 kwietnia NHL 21 zawita na konsole za pośrednictwem EA Play. 15 kwietnia ukaże się premiera Rain on Your Parade (Cloud, Console i PC) oraz Pathway (PC). MLB The Show 21 (chmura i konsola) pojawi się już pierwszego dnia w ramach subskrypcji Xbox Games Pass 20 kwietnia.

Wraz z nadejściem nowych gier oznacza to, że niektórzy odejdą z usługi. Gry, które opuszczające bibliotekę 15 kwietnia to: Deliver Us the Moon (konsole i PC), Gato Roboto (konsole i PC) oraz Wargroove (konsole i PC). Także tytuły z puli EA Play zostaną nieco uszczuplone z uwagi na te, które do  niej dołączą – opuszczające usługę 16 kwietnia gry to: Madden 15, 16, 17, 18 i 25 (konsole), NHL 18 i NHL 19 również na konsole.

W dniu dzisiejszym ogłoszono również nową subskrypcję Xbox Game Pass na konsolę o nazwie Graj ze znajomymi. Ta nowa sekcja jest dostępna na stronie Xbox Game Pass i będzie pokazywać, kiedy znajomi grają w tytuły Game Pass. Jeśli będziemy mieli ochotę, będziemy wtedy mogli wskoczyć do sesji wieloosobowej, do której można dołączyć, lub rozpocząć instalację gier, w które aktualnie grają nasi znajomi. Jest to naszym zdaniem jedna z ciekawszych opcji, które trafiły ostatnio do coraz bardziej popularnej usługi Microsoftu.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.