Home / Aktualności / Do piekła najlepiej trafić i uciec z w grze Hades

Do piekła najlepiej trafić i uciec z w grze Hades

Do sklepu internetowego Private Division oraz innych sprzedawców trafia właśnie fizyczna edycja gry Hades zawierająca kompendium postaci oraz kod do pobrania ścieżki dźwiękowej z gry. Pierwsze wydania pudełkowych kopii na Playstation oraz Xbox będą zawierały przyciągającą uwagę metalową folię na grafice okładkowej, dzięki czemu Hades będzie się naprawdę wyróżniać na półce z grami. 

Gra w Hadesa na PlayStation 5 i Xbox Series X|S oznacza większą wydajność – akcja wyświetlana będzie w 4K z płynnością docelową ustawioną na 60 klatek. Wersje gry na Xbox One i PlayStation 4 będą działały z tą samą płynnością 60 fps jednak w rozdzielczości 1080p. Ponadto, gra Hades wspiera zaawansowany system wibracji i oświetlenia kontrolera PlayStation 5 DualSense.

Gra Hades jest dostępna za niecałe 30 dolarów w przypadku edycji fizycznej i 25 dolarów w przypadku edycji cyfrowej. Wszystkie wersje gry Hades na PlayStation 4, zarówno fizyczna, jak i cyfrowa, zawierają darmową aktualizację do wersji cyfrowej na PS5. Hades w wersjach na konsole Xbox wspiera Smart Delivery, pozwalając na dostęp do tytułu zarówno na Xbox One, jak i Xbox Series X|S. Fizyczną kopię wspomnianej gry można zamówić m.in. w sklepie Private Division lub u innych sprzedawców. Poniżej prezentujemy zwiastun gry.

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.