Home / Aktualności / gry / Diablo 3 2.2.0 – nowa aktualizacja wprowadza kilka ciekawych usprawnień

Diablo 3 2.2.0 – nowa aktualizacja wprowadza kilka ciekawych usprawnień

Diablo-3-logo
Diablo 3 2.2.0 czyli najnowszy patch do jednej z najpopularniejszych gier Blizzarda, wprowadza kilka nowych usprawnień, w tym Gobliny, których jedynym celem jest bogacenie się za pomoca znajdowanych skrzyń ze złotem.

Co więcej, w nowej aktualizacji do Diablo 3 znalazły się nowe legendarne przedmioty takie jak mikstury lecznicze, kamienie i moce. Także wiele z dostępnych już przedmiotów zostały znacząco ulepszone, a ich tworzenie ma być według zapewnień jeszcze łatwiejsze.

Jedna rzecz została zmieniona w nieco inny sposób, a jest nią automatyczne zbieranie znalezisk, i tak gdy znajdziemy kilka rzeczy, zostaną one automatycznie zassane, przez co nie będziemy musieli klikać pojedynczo jak szaleni.

Największą naszym zdaniem w aktualizacji Diablo 3 2.2.0 zmianą jest usunięcie z gry zwykłych mikstur i zastąpienie ich niekończącymi się miksturami zdrowia, powodującymi uzdrowienie do 60 procent całkowitego życia.

A czy w ogóle gracie jeszcze w Diablo 3? Z napływających do nas informacji wynika, że gra ta poniekąd podupada na popularności.

diablo 3