Home / Gry / FPS / Destiny: The Taken King – dlaczego warto kupić wersję Legendary Edition

Destiny: The Taken King – dlaczego warto kupić wersję Legendary Edition

Destiny The Taken King

Destiny: The Taken King, rozbudowany dodatek stanowiący kontynuację hitu, jakim okazała się gra Destiny, dodaje do świata gry różnorodne elementy, takie jak nowe przygody, wyzwania, przeciwnicy czy bronie, które razem tworzą największe dopełnienie uniwersum Destiny.

The Taken King jest od dziś dostępny zarówno w dystrybucji cyfrowej jak i tradycyjnej. Co więcej, w piątek 18 września, o godzinie 19:00, rozpocznie się nowa misja typu raid – „King’s Fall” – która będzie stanowić dla milionów graczy dodatkowe wyzwanie i okazję do zebrania unikalnych łupów.

Fabuła gry Destiny zostaje wzbogacona o nową historię opowiadającą o Oryksie, mściwym ojcu Croty, w grze została dodana także zupełnie nowa lokalizacja oraz trzy nowe podklasy Strażników. Developer zapewnił szeroki wybór nowych pancerzy, broni i egzotycznych dodatków. Graczom przyjdzie się zmierzyć  w trybach Strike i Crucible na zupełnie nowych mapach a misja, „King’s Fall” dokładnie sprawdzi ich umiejętności podczas wyprawy na statek „Dreadnaught” gdzie staną w szranki z Oryxem oraz jego armią.

Najlepszym sposobem na rozpoczęcie przygody dla nowych graczy jest kupno wydania Legendary Edition, zawierającego oryginalne Destiny wraz z rozszerzeniami: The Dark Below, House of Wolves, oraz The Taken King.

Gracze, którzy kupili już Destiny i oba wcześniejsze dodatki, mogą nabyć cyfrową kopię samego The Taken King. W dniu premiery użytkownicy PlayStation zyskają dostęp do dodatkowej zawartości w ramach The Taken King, wliczając w to mapy dla trybów Strike i Crucible, a także trzy zestawy pancerzy oraz egzotycznej broni, na które będą mieli wyłączność co najmniej do jesieni 2016 roku.

Destiny The Taken King 04

Każda edycja dodatku The Taken King będzie również zawierać „Spark of Light” – jednorazowe ulepszenie postaci do poziomu 25, który jest wymagany do gry w The Taken King

Dodatek The Taken King jest dostępny na systemy PlayStation 4 oraz PlayStation 3, a także na Xbox One i Xbox 360 i można go kupić np. na stronie cdp.pl