Home / Aktualności / Destiny 2 na PC za darmo – tak, Blizzard oddaje tą grę za friko

Destiny 2 na PC za darmo – tak, Blizzard oddaje tą grę za friko

Użytkownicy komputerów PC mogą się teraz czuć szczególnie uprzywilejowani i docenieni (przynajmniej przez studio Blizzard), które oddaje w ich ręce Destiny 2 zupełnie za darmo. Tak, świętując urodziny Battle.net, można bezpłatnie pobrać kopię tej gry, pod warunkiem, że zrobimy to przed 18 listopada.

Co należy zrobić aby móc skorzystać, że tej niepowtarzalnej okazji? Należy po pierwsze aktywować ochronę konta przez sms (SMS Protect) jeśli jeszcze tego nie zrobiliśmy. Następnie należy zalogować się na swoje konto na Battle.net poprzez aplikację Blizzarda, a następnie odebrać darmowy podarunek (powinniście zobaczyć ikonkę prezentu z powiadomieniem w górnym pasku aplikacji). Po tych krokach pojawi się opcja instalacji gry.

Należy wspomnieć, że za darmo otrzymamy podstawową wersję Destiny 2, wszelkie dodatki musimy dokupić. Tak jak a przypadku Games with Gold, podejrzewamy, że z okazji „Czarnego Piątku”, mogą pojawić się okazje na dodatki DLC, w związku z czym może być warte wstrzymanie się z zakupem DLC. Pobranie gry może dodatkowo osłodzić czasowa możliwość przetestowania najnowszego dodatku „Porzuceni”, która będzie miała miejsce między 9 a 11 listopada.

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.