Home / Aktualności / Destiny 2 Open Beta przedłużona o dwa dni

Destiny 2 Open Beta przedłużona o dwa dni

Destiny 2 Open Beta

W celu wyłapania większej ilości błędów studio Bungie zdecydowało się przedłużyć Destiny 2 open beta o dwa dni. W ten sposób gracze na obu konsolach będą mogli spróbować gry do 25 lipca o godzinie 18:00. PT, co przekłada się na 26 lipca o godz 1 w nocy jeśli chodzi o Polskę.

Destiny 2 pojawi się na konsolach PlayStation 4 i Xbox One już 6 września. Pecetowcy będą musieli poczekać nieco dłużej, a dokładnie do 24 października. Otwarte Beta testy na PC będą ogłoszone gdzieś w sierpniu i powinny rozpocząć się niedługo po tym, gdyż gra goniona jest datą premiery.

W trakcie Destiny 2 open beta gracze beta mogą korzystać z sekcji gier i multiplayer gry, aczkolwiek ilość dostępnego arsenału jest znacznie ograniczona. Także wspominana we wcześniejszych wiadomościach przestrzeń socjalna The Farm dostępna jest dla tych, którzy zamówili cyfrową wersję gry w przedsprzedaży. Nie wiadomo dlaczego Bungie nie pozwoliło na dostęp do tej funkcji zamawiającym pudełkowe wersje Destiny 2.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.