Home / Aktualności / Decay of Logos – gra typu Zelda pojawi się na konsole i PC jeszcze w sierpniu

Decay of Logos – gra typu Zelda pojawi się na konsole i PC jeszcze w sierpniu

W ubiegłym roku studio Rising Star Games ujawniło grę typu Zelda o nazwie Decay of Logos. Według twórców tytuł osadzony jest w świecie fantasy, w którym gracz współistnieje z królami, rycerzami, czarodziejami, starożytnymi gatunkami i innymi mitycznymi stworzeniami. Podróżując przez starożytne królestwo rządzone przez walczącego króla i musimy pomścić bliskich.

Podczas zeszłorocznego dema mogliśmy zobaczyć misję plądrowania wioski i ratunek magicznego jelenia. Decay of Logos wygląda podobnie do The Legend of Zelda: Breath of the Wild i tym samym urzeka wielu graczy. Zawiera także podobieństwo do Brothers: A Tale of Two Sons. Jak widać ze zwiastunu, gra jest przygodową grą fabularną w trzeciej osobie, która koncentruje się na walce taktycznej bardziej niż na samej akcji. Podobnie jak The Last Guardian, rozgrywka skupia się wokół więzi z tajemniczym jeleniem.

Dzisiaj Rising Star ogłosił, że Decay of Logos pojawi się na Xbox One,  i PC 30 sierpnia. Na PS4 i Nintendo Switch pojawi się zaś kilka dni wcześniej. Mamy nadzieję, że gra zaoferuje niesamowite wrażenia, podobnie jak tytuły, z których czerpie inspirację. Tytuł zdecydowanie się poprawił, od prezentacji PAX East w 2017 roku.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.