Home / Aktualności / Debiut Get Even na Pixel Heaven 2017 już 26 maja

Debiut Get Even na Pixel Heaven 2017 już 26 maja

Get Even

Get Even – unikatowa polska produkcja studia The Farm 51, która zasłynęła na świecie dzięki zaawansowanemu wykorzystaniu fotogrametrii w celu uzyskania niezwykle realistycznej grafiki zostanie zaprezentowana szerszej publiczności na nadchodzącej imprezie Pixel Heaven 2017. 26 maja wszyscy odwiedzający imprezę będą mieli okazję jako pierwsi na świecie zapoznać się z grą, a także spotkać się z jej twórcami, zdobyć ich cenne autografy lub zgarnąć interesujące gadżety.

W Get Even gracze wcielają się w Cole’a Blacka, prywatnego detektywa, który budzi się z amnezją w opuszczonym szpitalu psychiatrycznym. Jedyne wspomnienie, kołaczące się w jego głowie, związane jest z uwięzioną dziewczyną, do której przytwierdzono ładunek wybuchowy. Cole zdobywa jednak urządzenie pozwalające na odczytywanie cudzych wspomnień. Dzięki niemu wyruszy na poszukiwanie zagubionej pamięci, choć każdy jego krok będzie śledzony, a granica między rzeczywistością a urojeniami będzie wyjątkowo płynna. Co będzie na niego czekać za kolejnymi drzwiami szpitala?

Podczas Pixel Heaven 2017 dla gości zostaną przygotowane stanowiska, na których będzie można się zapoznać z wybranymi fragmentami Get Even. Zainteresowani tą produkcją będą mogli również przeczytać pierwszą na świecie recenzję gry, która pojawi się pod koniec maja w magazynie PIXEL.

Get Even pojawi się na platformie PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Wydawcą gry jest Bandai Namco Entertainment.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.