Home / Aktualności / Death Stranding na PC opóźnione

Death Stranding na PC opóźnione

Po znakomitych wiadomościach z obozu AMD, nieco mniej przychylna informacja pochodzi ze studia Kojima Productions, które ogłosiło, że w związku z tymczasowym zamknięciem biur, wydanie Death Stranding na platformę PC zostało opóźnione. Gra pojawi się na tej platformie 14 lipca 2020 roku. Opóźnienie było konieczne ze względu na opóźnienia zespołów programistycznych spowodowanego przeniesieniem wielu deweloperów z pracą do domu.

Jak się dowiedzieliśmy od Kojimy z Twittera „Po tymczasowym zamknięciu KOJIMA PRODUCTIONS musieliśmy opóźnić premierę Death Stranding na komputery PC do 14 lipca 2020 r., w celu dokładniejszego dopracowania gry, na którą oddziaływała ilośćią obecnych zamówień i fakt ptracy naszych deweloperów z domu. Dziękujemy wszystkim za cierpliwość i ciągłe wsparcie ”. Opóźnienia w związku z obecną pandemią są jak najbardziej zrozumiałe i z pewnością nie są pierwszymi i nie będą ostatnimi jakie przyjdzie nam doświadczyć.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.