Home / Aktualności / Deadlings: Rotten Edition – połączenie lemingów, Super Meat Boy i Zombie dostępne na Nintendo Switch

Deadlings: Rotten Edition – połączenie lemingów, Super Meat Boy i Zombie dostępne na Nintendo Switch

Studio All in! Games i Artifex Mundi poinformowały właśnie, że ich najnowsza gra Deadlings: Rotten Edition jest od dzisiaj dostępna dla posiadaczy konsoli Nintendo Switch. Deadlings: Rotten Edition oferuje aż 70 zróżnicowanych i niebezpiecznych poziomów, 4 urocze postacie do wyboru i 2 tryby rozgrywki. Gra jest kompatybilna z klasyczną wersją konsoli, jak i nadchodzącym Switch Lite.

O Deadlings to arcade’owy side-scroller ze strategicznymi elementami, który oferuje cztery różne typy zombiaków z unikalnymi umiejętnościami oraz aż 70 poziomów czystej zabawy w klimatach gore. Gra oferuje ponadto dodatkowy tryb rozgrywki dla hardcore’owców – Nightmare. W edycji Rotten Edition znajdziemy m.in. 10 nowych poziomów bonusowych, 15 nowych poziomów w trybie Nightmare, osiągnięcia i tabelę rankingową oraz grafikę w rozdzielczości HD.

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.