Home / Aktualności / Dead Rising 3 już wkrótce na komputery PC

Dead Rising 3 już wkrótce na komputery PC

Dead Rising 3 pc
Dead Rising 3 czyli jedna z popularniejszych gier o zombie, która już jakiś czas temu pojawiła się na konsolę Xbox One, została zapowiedziana na komputery PC.

Capcom czyli producent tej gry opublikował właśnie oficjalny zwiastun, który możecie zobaczyć poniżej. Gra Dead Rising 3 pojawi się już niedługo na platformie Steam będącej jedną z najpopularniejszych platform sprzedaży gier zarówno na pecety jak i maszyny wyposażone w Linuxa.

Nowa wersja tej gry wykorzysta nie tylko większe rozdzielczości oferowane przez monitory lecz również wyświetlacze o proporcjach ekranu wynoszących 21:9 czyli tzw. ultra wide (np. 29 calowe o rozdzielczościach 2560 x 1080 pikseli). Poza tym Dead Rising 3 na komputery osobiste zaoferuje lepszej jakości tekstury postaci, scenerii i pozostaych obiektów w tej grze.

Co więcej Capcom potwierdził, że wszelkie osiągnięcia zostaną zachowane na platformie Steam tak samo jak będą tam dostępne tzw. Trading Cards. Dodatkowo DR3 będzie obsługiwać chmurę (Cloud) globalną listę najlepszych graczy z całego świata oraz wsparcie dla kontrolerów gdybyśmy nie chcieli z pewnych względów korzystać z klawiatury i myszki.