Home / Aktualności / Daty premery gry GTA V na PC, PS4 i Xbox One

Daty premery gry GTA V na PC, PS4 i Xbox One

GTA V na PC
Rockstar Gamesczyli producent gry Grand Theft Auto, zapowiedział GTA V na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Choć chodziły pogłoski o kolejnym przesunięciu premiery na te platformy, to okazały się one bezpodstawne, przynajmniej po części.

GTA V pojawi się bowiem na wspomniane konsole jeszcze w tym roku bo 18 listopada, zaś wersja na kompytery PC będzie dostępna 27 stycznia 2015 roku.

Rockstar zapewnia, że GTA V w wersji na komputery PC oraz konsole nowej generacji zaoferuje lepsze doznania graficzne, które podyktowane sa lepszym sprzętem który się w nich znajduje. Wizualnie gra zyska na sceneriach, przyrodzie, większemu ruchowi pojazdów jak również bogatszym teksturom, bardziej realistycznym obiektom czy pogodzie.

Co więcej w najnowszym GTA znajdzie się zawartość nie uwzględniona w wersjach na konsole Xbox 360 czy PS3. Dotyczy to nowych broni, pojazdów, czynności jakie nasza postać będzie w stanie zrobić czy 100 dodatkowych ścieżek muzycznych i 17 nowych stacji radiowych.

Aby ułaskawić nieco graczy czekających na GTA na PC, PS4 czy Xbox One, Rockstar zaoferował im 1.000.000 dolarów w walucie w grze, jeśli zamówimy tą grę w przedsprzedaży.

Czy zastanawiacie się w tej chwili na co wydacie te pieniądze? Do premiery macie trochę czasu, więc i z tą decyzją się aż tak nie spieszcie.