Home / Aktualności / gry / Data premiery oraz nowy zwiastun gry Prey

Data premiery oraz nowy zwiastun gry Prey

Prey Bethesda

Produkcja Arkane Studios, która dostępna będzie pod skrzydłami Bethesdy, a mianowicie Prey z pewnością będzie hitem kiedy się pojawi, a to za sprawą akcji oraz efektów audio-wizualnych w tej grze. Teraz poza oddaniem nam nowego zwiastunu, podano datę premiery tej gry na PC, PS4 i Xbox One, którą ustalono na 5 maja tego roku (5/5/2017).

W Prey wcielimy się w rolę Morgana Yu uwięzionego na stacji kosmicznej Talos I dryfującej w okolicach księżyca. Jak zapewne część z was już wie, to nie byłoby aż takie złe, gdyby nie obecność obcej formy życia, która jest szkaradna i niebezpieczna. Tak więc naszym głównym zadaniem będzie jak się domyślacie, przetrwanie.

Jeśli poprzedni lub ten zwiastun przypadnie wam do gustu i zdecydujecie się zamówić grę Prey w przedsprzedaży na jedną ze wspomnianych platform, to jako bonus otrzymacie ciekawy zestaw. Zestaw ten zawierać będzie kosmiczny shotgun, dwie apteczki, kilka rzeczy niezbędnych do początkowej budowy narzędzi i broni, plan stworzenia amunicji do shotguna , trzy neuromody, które będzie można wykorzystać na zdobycie nowych umiejętności oraz unikalny upgrade umożliwiający zachowanie limitowanych zasobów w grze.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.