Home / Aktualności / Das Auto odchodzi do lamusa – czy VW na pewno zmieni swoje hasło reklamowe?

Das Auto odchodzi do lamusa – czy VW na pewno zmieni swoje hasło reklamowe?

Tuż przed weekendem zaczęły pojawiać się w sieci pierwsze pogłoski nt. zmiany głównego sloganu Volkswagena na inne. Jeśli plotki się potwierdzą, to oznaczałoby to, że znane od 2007 roku hasło reklamowe marki odejdzie do lamusa.

Potwierdzeniem tego, że coś jest na rzeczy ma być narada około 2000 menadżerów VW, która wg agencji Reuters, miała odbyć się w zeszłym tygodniu. Jednak nie przesądza to, że motto: Das Auto zostanie zastąpione nowym hasłem, ponieważ po prostu może ono zniknąć z reklam oraz folderów marki bez prezentacji i wprowadzania nowego sloganu.

Przyczyną ww. stanu rzeczy ma być afera z jednostkami Diesel-a, o której pisaliśmy kilkukrotnie w naszych newsach.

Czy opisywane w niniejszej wiadomości zmiany będą jedynym kontruderzeniem VW zobaczymy w najbliższych tygodniach i miesiącach. Na pewno tak wielki koncern zrobi tyle ile w jego mocy, aby zatrzeć niemiłe wrażenie jakie powstało na skutek jego wcześniejszych poczynań, a zmiany personalne czy wypłata odszkodowań jak widać nie okazały się wystarczające dla byłych, obecnych i przyszłych klientów VW.

VW_Claim-de_4C_M

Źródło: Internet

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.