Home / Aktualności / Darmowe tytuły gier w ramach PlayStation Plus na lipiec

Darmowe tytuły gier w ramach PlayStation Plus na lipiec

PlayStation Plus na lipiec zbliża się tak jak Games with Gold, w związku z czym przyjrzymy się jakie gry zapewni Sony posiadaczom swoich konsol, w tym PS4, PS3 i PS Vita.

Until Dawn to pierwszy z tytułów dostępnych dla PlayStation 4, w którym wcielimy się w jednego z uwięzionych w górach przyjaciół, a naszym zadaniem jak się można domyśleć jest przetrwanie. Na gracza czekać będzie potężna dawka strachu oraz wiele decyzji do podjęcia, które z pewnością nie będą łatwe.

Drugim tytułem na PS4-ke będzie sześć epizodów Game of Thrones czyli Gry o Tron. W nim też poznamy losy próbującej przetrwać w wojnie pięciu królów rodziny Foresterów.

Z kolei na posiadaczy PlayStation 3 czekają dwa interesujące tytuły, w tym Tokyo Jungle oraz Darkstalkers Resurrection. W pierwszej z nich wcielimy się w jedno ze zwierząt, które przejęły kontrolę nad miastem i musi przetrwać w „miejskiej dżdungli”. W drugim zaś w jednego z zawodników w ciekawej, stylizowanej na Street Fighter bijatyce.

Element4l, która trafi na PS Vitę, to ciekawa zręcznościówka z elementami zagadek, podczas gdy Don’t Die, Mr. Robot jest arkadówką w stylu retro. Gra ta jest też dostępna dla PS4 poprzez cross buy.

Ponad powyższe 6 gier, posiadacze konsol Sony będą mogli pobrać zupełnie za darmo That’s You. Jest to niesamowita gra zespołowa, w której wykorzystujemy telefon lub tablet i gramy ze znajomymi.

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.