Home / Aktualności / Darmowe NBE 2K21 oraz wiele przecen w Epic Games Store

Darmowe NBE 2K21 oraz wiele przecen w Epic Games Store

Równolegle z wyprzedażą w Epic GAmes Store odbywa się cotygodniowe rozdawanie bezpłatnych gier, tym razem w postaci NBA 2K21, które można pozbyć do 27 maja. To pierwsza z czterech gier rozdanych podczas wspomnianej wyprzedaży. Warto więc sprawdzać co nowego w każdym tygodniu.

Darmowe tytuły jak można się domyśleć to zachęta do kupna tytułów promocyjnch. Wiele tytułów można nabyć z obniżkami sięgającymi nawet 75%. Dla przykładu Assassin’s Creed: Valhalla można nabyć 25% taniej, Cyberpunk 2077 będzie nas kosztował 20 mniej niż dotychczas, Red Dead Redemption 2 33% mniej czy Detroit: Become Human przecenione o 30% podobnie do Star Wars Squadron. Ponadto ceny te nie zawierają kuponu 10%, więc kupujący zapłacą jeszcze mniej.

Kupon Epic oferuje 40 zł zniżki na każdą grę, która kosztuje 59,99 zł  lub więcej. Co najlepsze, oferta się nie kończy bowiem za każdym razem, gdy wykorzystany zostanie kupon, otrzymasz kolejny. Jedyne produkty, z którymi nie można ich używać, to zakupy w przedsprzedaży, przepustki sezonowe, DLC i elementy w grze, takie jak Fortnite V-Bucks. Aby zdobyć wspomniany kupon należy zalogować się na swoje konto Epic i kliknąć „POBIERZ KUPON EPICKI”.

Każdy, kto już kupił grę dostępną w okresie wyprzedaży, otrzyma częściowy zwrot na swoje konto kuponu o wartości 40 zł,. Jest to jak najbardziej doceniane posunięcie bowiem nie ma chyba nić bardziej frustrującego niż uczucie przegapionej promocji.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.