Home / Aktualności / Darmowe gry w ramach PS Plus na lipiec

Darmowe gry w ramach PS Plus na lipiec

Podobnie jak Xbox z Games with Gold, Sony nagradza użytkowników swoich konsol PlayStation rozdając jedną grę na PS5 i parę gier na PS4. A Plague Tale: Innocence to darmowy tytuł na PS5. Z kolei abonenci PS Plus mogą zgarnąć Call of Duty: Black Ops 4 i WWE 2K Battlegrounds.

Zaktualizowana dla potrzeb PS5 A Plague Tale: Innocence zawiera szereg ulepszeń. Oprócz rozdzielczości 4K i 60 klatek na sekundę, A Plague Tale będzie korzystać z kontrolerów DualSense, adaptacyjnych trigerów i dźwięku 3D. Ten darmowy tytuł jest dostępny tylko na PS5, ale i tak powinieneś go odebrać, nawet jeśli nie udało ci się kupić najnowszej konsoli Sony. A Plague Tale: Innocence to poruszająca przygoda osadzona w czasie wojny stuletniej, w której dwójka rodzeństwa jest ścigana przez Inkwizycję. Gra zawiera porywającą fabułę i oferuje wciągającą rozgrywkę.

Call of Duty: Black Ops 4 to interesująca gra freebie, biorąc pod uwagę, że jest to jedna z gier z długiej serii, która nie ma tradycyjnej kampanii dla pojedynczego gracza. Oznacza to, że większość rozgrywki skupia się na grze wieloosobowej, a ponieważ ma trzy lata, serwery nie są tak aktywne, jak kiedyś w związku z czym czas oczekiwania na połączenie powinien być stosunkowo krótki. Minus, może być mniej osób do grania. Mimo to Black Ops 4 zawiera świetny tryb Zombie, w który można grać offline. Istnieją również misje solo, które skupiają się na różnych specjalistach z trybu wieloosobowego.

Tymczasem WWE 2K Battlegrounds to zręcznościowa spin-off serii WWE 2K, która miała ostatnio mniej niż gwiezdne wypady. WWE 2K Battlegrounds również zostało słabo przyjęte, ale jeśli masz ochotę wkroczyć na ring, gra w trybie współpracy z przyjacielem jest fajniejsza niż kampania solowa.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.