Home / Konsole / Darmowe gry w ramach PlayStation Plus na listopad (2016)

Darmowe gry w ramach PlayStation Plus na listopad (2016)

playstation-plus-listopad-2016

Darmowe tytuły gier w ramach PlayStation Plus dla konsol Sony pojawiły się nieco przypadkowo, aczkolwiek nie ważne są okoliczności co same gry. 

W listopadzie więc posiadacze konsol PS4, PS3 oraz PS Vita otrzymają tradycyjnie sześć gier, odpowiednio stonowanych dla poszczególnych modeli.

Tak więc posiadacze PlayStation 4 będą mogli pobrać Everybody’s Gone to the Rapture – niesamowicie szczegółową grę z elementami łamigłówek osadzoną w scenerii angielskiej, wyludnionej wioski, okraszonej ciekawą grafiką oraz komentarzami narratora. Drugim tytułem dla tej konsoli będzie The Deadly Tower of Monsters, kolejna nietuzinkowa produkcja, którą dosyć ciężko opisać. Niby jest to gra, ale w dużym stopniu przypomina amerykańskie retro produkcje z lat 50-tych, w której musimy zwalczać obcych, wielkie potwory oraz na końcu szalonych naukowców i innych szaleńców.

Konsola Sony PS3 natomiast zadowolić się będzie musiała (a raczej jej posiadacze) takimi grami jak DiRT 3Costume Quest 2. Podczas gdy trzeciej odsłony wyścigów DIRT nie trzeba chyba nikomu przedstawiać, tak drugi ze wspomnianych tytułów to dosyć krótka pod względem ilości grania gra RPG. Niemniej jednak elementy magii, dosyć ciekawych zadań mogą okazać się warte dania tej grze szansy, szczególnie że jest ona darmowa.

PS Vita, mobilna konsola Sony, która nadal ma się stosunkowo dobrze otrzyma w tym miesiącu – Letter Quest Remastered oraz Pumped BMX+. Szczególnie interesująca dla tzw.geeków okaże się pierwszy z tych tytułów, dwuwymiarowa platformówka z elementami łamigłówek, w której to wcielimy się w śmierć, wykańczającą przeciwników odgadując słowa w konwencji scrabble. Druga gra, Pumped BMX+ to oczywiście symulator bmxa, w którym wykazać się będziemy musieli zręcznością na wszelakiego rodzaju rampach, skoczniach i tym podobnych “przeszkodach”, wszytko na przesuwającym się nieustannie ekranie.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.