Home / Aktualności / Darmowe gry PS Plus na wrzesień dla posiadaczy konsol PlayStation

Darmowe gry PS Plus na wrzesień dla posiadaczy konsol PlayStation

PS Plus kwiecień 2015

Pomimo, że wrzesień to początek roku szkolnego, to z pewnością nie koniec dobrej zabawy, a to za sprawą gier dostępnych w ramach PS Plus jakie udostępnia posiadaczom PlayStation firma Sony. Przyjrzyjmy się zatem w co będzie można zagrać już wkrótce.

Na pierwszy ogień idzie najnowsza z trójki,konsola PS4 (PS4 Pro), na którą będzie można pograć w grę akcji studia Sucker Punch Productions, a dokładnie inFamous: Second Son. Trzecia z tej serii oferuje nie dość, żę lepszą niż poprzednie części grafikę, to ciekawą fabułę i wiele godzin dobrej zabawy. Drugim z kolei tytułem na tą konsolę będzie Strike Vector Ex – futurystyczna strzelanka zoptymalizowana pod konsole, w której siądziemy za sterami różnej maści samolotów.

Druga z konsol, PS3, otrzyma z kolei Truck Racer oraz Handball 2016. Podczas gdy pierwsza z nich to wyścigi ciężarówek (a dokładnie ciągników), tak w drugiej będziemy musieli się już bardziej wysilić grając w piłkę ręczną.

Dla posiadaczy PS Vita (oraz PS4 dzięki Cross buy) przygotowano także dwie darmowe gry, a mianowicie We Are DoomedHatoful Boyfriend. Pierwsza z nich to ciekawa strzelanka wykorzystująca dwie gałki pada, zaś druga Hatoful Boyfriend jest niczym innym jak symulatorem randki, aczkolwiek jak sami zobaczycie nieco bardziej „dziwnym”, gdyż nie dosyć, że wykorzystującym mangę, to jeszcze gołębie i inne ptaki.

Tak by wyglądałą selekcja gier PS Plus, którą posiadacze aktywnych kont PS Network będą się mogli cieszyć w tym miesiącu. Naszym zdaniem nie jest zła, aczkolwiek także Microsoft nie popisał się swoimi dostępnymi dla Xboxa, a mianowicie Games with Gold. Ciekawi jesteśmy waszej opinii. 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.