Home / Konsole / Darmowe gry PS Plus w ramach PS Network na sierpień 2015

Darmowe gry PS Plus w ramach PS Network na sierpień 2015

PS Plus sierpien 2015

Darmowe gry dla posiadaczy PS Plus (PlayStation plus dla mniej wtajemniczonych) na sierpień wkraczają dziś z impetem, próbując zrównoważyć znakomite tytuły dla konsol Microsoftu.

Jakie gry otrzymają zatem posiadacze konsol Sony oraz subskrypcji PS Network? Konsole PlayStation 4 otrzymają trzy darmowe tytuły, to samo z PS3 i PlayStation Vita.

lara croft i swiatynia ozyrysa

Lara Croft i Świątynia Ozyrysa otwiera listę darmówek dla PS4 i jest kontynuacją znanej przygodowej gry akcji Lara Croft and the Guardian of Light. W Świątyni Ozyrysa, będziemy oczywiście przedzierać się przez Egipskie lokalizacje, zwalczając bogów i potwory, a także przeżywając mityczne legendy.

limbo

Drugą grą dla konsoli PlayStation 4 jest Limbo, czyli dosyć krótka ale treściwa gra oferująca nieopisane wrażenia. W tym przypadku wcielimy się w pewnego chłopca, który trafił w nieznane mu dosyć nieprzyjemne miejsce, w bliżej nieokreślonych okolicznościach. Jego głównym zadaniem staje się powrót do rzeczywistości, którą pamięta.

Stealth Inc 2 A Game of Clones

Trzecim z kolei tytułem, którym będziecie się mogli cieszyć w sierpniu zarówno na PlayStation 4, PlayStation 3 i PS Vita jest Stealth Inc 2: A Game of Clones, gra z zagadkami, które trzeba będzie rozwiązać kontrolując przy tym wiele klonów.

Castle Storm Complete Edition

Castle Storm Complete Edition – darmowa gra dla PS3 i PS Vita w ramach PlayStation Plus jest niezwykle ciekawą i odprężającą grą, w której naszym zadaniem jest niszczenie zamku przeciwnika.

Do naszego arsenału należy nie tylko wyrzutnia strzał, niszcząca zamek i wykańczająca wrogich rycerzy, lecz również rycerz muszący walczyć z kolegami z przeciwnego obozu.

Sound Shapes

Sound Shapes, to z kolei nieco odmienna gra dla PS Vity, w której kluczową rolę odgrywają kształty oraz dźwięki, stwarzając niezapomniane wrażenia z obcowania ze zbudowanymi środowiskami, wrogami  czy innymi przeszkodami.

God of War Ascension

Ostatnim darmowym tytułem nie tylko dla PS3, lecz również dla programu PS Plus jest God of War: Ascension. Kratos powraca po raz kolejny z niemniej efektywnym orężem oraz motywajami w zwalczaniu przeciwników, w tym innych mitycznych bogów.