Home / Aktualności / Darmowe gry w PlayStation plus kwiecień 2014

Darmowe gry w PlayStation plus kwiecień 2014

PS plus darmowe gry kwiecien 2014
Widać Sony nie zaprzestaje nagradzać swoich użytkowników za lojalne wsparcie swojej platformy poprzez darmowe gry w PlayStation Plus jakie oferowć ma w kwietniu.

PlayStation 4 otrzyma w tym miesiącu tylko jedną pozycję Mercenary Kings platformówkę w stylu retro. I choć gra ta nie wykorzysta w pełni potencjału nowej konsoli, to jednak zapewni długie godziny znakomitej rozrywki.

PS3 otrzyma natomiast trzy tytuły czyli najwięcej z całej trójki PS4, PS3 i PS Vita. Gry te są szczerze powiedziawszy także najlepsze z dostępnych w kwietniu. Zaczynając od gry Batman Arkham City, która może jest już nieco leciwa lecz nadal ma w sobie to coś co powoduje dreszczyk emocji gdy gray w ten tytuł. Ci którzy w nią nie grali, niech przygotują się na chordy przestępców czekających na przestawienie szczęk i skopanie tyłków. Emocje gwarantuje pojawienie się Kobiety Kota czy Podwójnej Twarzy.

Stealth Inc: A clone in the dark jest ciekawą platformówką, w której przemieszczać musimy kilometry korytarzy na wielu poziomach, rozwiązując przy tym zagadki. Interesujący klimat w grze podkreśla dobrze dobrana oprawa muzyczna.

Ostatim tytułem jaki PlayStation 3 otrzyma w kwietniu jest Castle of Illusion: Mickey Mouse, w której to zobaczymy i pomożemy sympatycznej myszce Mickey. Wbrew przekonaniom gra ta zapewni godziny dobrej zabawy nie tylko dzieciom ale każdemu lubiącemu nietypowe platformówki w tym tak jak ta z mieszaną grafiką 2 / 3D.

Play Station Vita otrzyma natomiast przeciętne naszym zdaniem gry jakimi są Velocity Ultra oraz Monsters Ultimate. W pierwszej z nich wcielimy się w dowódcę teleportującego się statku kosmicznego przedzierającego się przez wiele poziomów kosmicznego bałaganu. Drugi z wymienionych tytułów będzie wymagał od nas ocalenia dzieci przed „strasznymi” potworkami, które z niewiadomych względów je uwięziły.

Jak widzimy Sony nagradza swoich użytkowników nieco lepiej i w większej ilości tytułów niż Microsoft w Games for Gold. W tym miesiącu poznaliśmy jedną z gier na Xbox 360, którą będzie Hitman Absolution. Jaki będzie drugi tytuł jeszcze nie wiemy. Mamy nadzieję, że Microsoft położy na łopatki rzuem na taśmę konkurencję w postaci Sony. Jednak nadal będą to dwa a nie trzy tytuły jakie otrzyma PS3. No coż.