Home / Aktualności / Jakie darmowe gry otrzymajá posiadacze Xbox w ramach Games with Gold w Listopadzie

Jakie darmowe gry otrzymajá posiadacze Xbox w ramach Games with Gold w Listopadzie

W listopadzie członkowie Xbox Live Gold otrzymają tradycyjnie cztery nowe gry bez żadnych kosztów- dwie na Xbox One i dwie na Xbox 360 w ramach programu Games with Gold. Dzięki kompatybilności wstecznej posiadacze Xbox One mogą grać w oba tytuły z Xbox 360.

Rozpoczynając od Xbox One, użytkownicy tej konsoli począwszy od jutra tj. 1 listopada będą mogli pobrać za darmo Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter. Jest to gra RPG z elementami łamigłówek i odkrywania. Stacja Końcowa, drugi darmowy tytuł na tą konsolę będzie dostępny do pobrania za darmo od 16 listopada do 15 grudnia. Gra ta to nic innego jak gra w stylu retro z elementami humoru, w której podróżować będziemy pociągiem przez umierający świat.

Gracze korzystający z konsoli poprzedniej generacji, Xbox 360, począwszy od 1 listopada, otrzymają w swoje ręce Star Wars Jedi Starfighter osadzoną w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Tytuł ten będzie bezpłatny aż do 15 listopada. Następnie 16 listopada członkowie Xbox Live Gold mogą pobrać Joy Ride Turbo za darmo do 30 listopada. Jest to ciekawa gra wyścigowa, nie tylko dla najmłodszych w której będziemy mogli popisać się wieloma akrobacjami naszym samochodem przed rodziną czy znajomymi.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.