Home / Aktualności / Darksiders 2 – Śmiertelna Edycja już dostępna!

Darksiders 2 – Śmiertelna Edycja już dostępna!

Ponad trzy lata po wydaniu hitu jakim była gra Darksiders 2,  do SteamStore trafia Darksiders 2 – Śmiertelna Edycja!

Zestaw zawiera oryginalną wersję Darksiders 2 wraz ze wszystkimi DLC do tej pory wydanymi, co ciekawe gra otrzymała ulepszoną szatę graficzną w rozdzielczości Full HD,  dodatkowo gra została zbalansowana pod kątem poziomu trudności, jak i przedmiotów wypadających z potworów, zwanych potocznie loot’em. 

Usprawniona została również sztuczna inteligencja (ang. A.I.), walki z przeciwnikami będą wymagały teraz więcej niż tylko nerwowego naciskania lewego przycisku myszki.

Nordic Games oferuje dla posiadaczy podstawowej wersji Darksiders 2,  80 procentową zniżkę, na Śmiertelną Edycję, ważną przez tydzień od jej wydania (tj. do 13.11.2015),  co ciekawe ci którzy jeszcze nie mają swojej kopii gry, również mogą ją nabyć przez tydzień wraz z obniżką wynoszącą 20 procent. 

ttc7zifh3jog1ywbpj5v

Nie wszyscy są zadowoleni z takiego rozwiązania, niektórzy posiadacze gry wraz z wieloma dodatkami, uważają że, powinni otrzymać za darmo aktualizację do Śmiertelnej Edycji, gdyż jak twierdzą, oddzielne kupowanie poszczególnych DLC wyniosło ich więcej aniżeli cały pakiet.

Studio Nordic wypowiedziało się na ten temat krótkim postem na forum, informując iż Darksiders 2 – Śmiertelna Edycja, kierowana jest do wszystkich, a osoby które już posiadają część ich produktów, nagradzają 80 procentową zniżką. 

Na szczęście dla twórców serii Darksiders, Śmiertelna Edycja została dobrze odebrana wśród większości graczy, także należy się spodziewać iż osiągnie ona sukces.

O użytkowniku Aleksander Radwan-Pragłowski

Student Politechniki Krakowskiej, zapalony gracz, fan nowych technologii.