Home / Aktualności / Czym zaskoczy nas PS Plus w maju

Czym zaskoczy nas PS Plus w maju

Kwiecień za nami, w związku czym trzeba przygotować się na maj oraz kolejną dawkę gier, tym razem od Sony. PS Plus, bo mowa tu o programie lojalnościowym japońskiego twórcy konsoli PS4, PS3 oraz PS Vita, doczeka się świeżej dawki darmowych tytułów na wspomniane konsole. 

Najnowsza konsola Sony, Play Station 4 otrzyma w tym miesiącu Beyond: Two Souls oraz Rayman Legends. Pierwsza z dwóch gier to niezwykle wciągająca przygodówka z imponującą grafiką i akcją, zaś druga to klasyczna platformówka.

Z kolei konsola poprzedniej generacji, poczciwa PS3, a właściwie jej posiadacze otrzymają za darmo Eat Them oraz Risen 3: Titan Lords. Eat Them można określić jako RPG, w którym siejemy zniszczenie ogromnym potworem (Gozzilla?), zaś Risen 3: Titan Lords to również RPG, ale z nieco innym zacięciem. W tej grze będziemy bowiem odkrywać tajemnicze wyspy (jako pirat), zwalczać wrogów (włącznie z potworami), a także rozwiązywać zagadki i rozwijać własną postać.

PS Vita, przenośna konsola Sony  otrzyma dwie gry z elementami łamigłówek – Furmins oraz King Oddball. Co więcej gry te będą również dostępna dla PS3 i PS4 dzięki programowi cross-buy.

Jeszcze przez kilka godzin dostępne będą kwietniowe gry PS Plus, czyli m.in. Mad Max i Trackmania Turbo. Jeśli ich nie pobraliście, radzimy to zrobić jak najszybciej. W końcu darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda. 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.