Home / Aktualności / Fifty Shades of Grey. Czy Rita Ora zagra w nim rolę?
Rita Ora Fifty Shades of Gray

Fifty Shades of Grey. Czy Rita Ora zagra w nim rolę?

fifty shades of grey movieFilm 50 Odcieni Szarości czyli Fifty Shades of Grey zyskał ponownie na uwadze dzięki wycofaniu się z niego gwiazdy filmu Sons Of Anarchy Charliego Hunnama. Ku uldze wielu fanów jedego z tych filmów nową rolę przyjął irlandzki aktor Jamie Dornan.

Film opowiada historię namiętnego związku pomiędzy tajemniczym milionerem Christianem Greyem (granym właśnie przez Jamiego Dornana) oraz niewinną studentką literatury Anastazją Steele (Dakota Johnson). W otoczeniu przekwalifikowanego z artysty w reżysera tego filmu Sama Taylora-Johnsona oraz irlandzkiego modela w aktora Jamiego Dornana, Rita Ora piosenkarka próbująca sił w filmie nie będzie osamotniona. Informacje na temat roli, którą Rita miałaby się podjąć jeszcze nie ujawniono.

Jej udział na razie jest bardzo prawdopodobny lecz nie gwarantowany. Jak mieliśmy już okazję obserwować, przetasowania w obsadzeniu ról w Fifty Shades of Grey są cały czas możliwe. Niemniej jednak wokalistka mogłaby wprowadzić jeszcze więcej wigoru do tego filmu.

Jak się jednak ostatnio okazało Rita nie jest zupełnie obca aktorstwu. Pojawiła się ona w angielskim dramacie Spivs (Dorobkiewicze) w 2004 roku. Drugie podejście Ora miała całkiem niedawno bo podczas kręcenia filmu Szybcy i Wściekli 6 jak również w dramacie dla nastolatków 90210.

Choć jest to dopiero początek do kastingu Fifty Shades of Grey, zdjęcia do tego filmu już się powoli rozpoczynają. Na chwilę obecną premiera filmu została zapowiedziana na 13 lutego 2015 roku, co oznacza, że do skompletowania załogi oraz rozpoczęcie kręcenia wszystkich scen nie pozostało zbyt wiele czasu.