Home / Konsole / Czy Microsoft zaprezentuje Xbox One z 2TB dyskiem podczas E3?

Czy Microsoft zaprezentuje Xbox One z 2TB dyskiem podczas E3?

lutowa aktualizacja xbox one

Podejrzewa się, ze zupełnie nowy Xbox One pojawi się już za kilka dni na mającego się rozpocząć E3 2016, aczkolwiek najnowszy powiedzmy “wyciek” informacji może wskazywać nieco inaczej.

Jak możecie zauważyć na poniższym zdjęciu, wygląda na to, ze Microsoft może na chwile obecna planować prezentacje 2TB modelu Xbox One. Chociaż nie wyklucza to o czym informowaliśmy wcześniej czyli nowej, kilkukrotnie bardziej wydajnej wersji konsoli mającej konkurować z nadchodzącą odświeżona PS4 (aka PS 4.5), to np. brak zamówień podzespołów do następcy XO i potwierdzeń z innych źródeł, mówi co innego.

Co więcej, w zeszłym roku, a dokładnie w czerwcu Microsoft zaprezentował nam 1TB model swojej najnowszej konsoli, co rok po tym wydarzeniu miałoby sens, serwując nam 2TB wersje.

Jeśli wszystko się potwierdzi, to konsola powinna kosztować równowartość niecałych 450 dolarów, tak bynajmniej wskazują wewnętrzne dokumenty jednego z amerykańskich sklepów GameStop.

A wy co tym myślicie? Nie uważacie, ze gigant z Redmond może nam pokazać obie wersje – zarówno nowego Xboxa, jak i obecnego z 2TB dyskiem?

21-1