Home / Aktualności / Cztery ciekawe darmowe gry, które będzie można zdobyć w Epic Game Store

Cztery ciekawe darmowe gry, które będzie można zdobyć w Epic Game Store

Jeśli jeszcze nie zaglądaliście do Epic Game Store, to radzimy jak najszybciej to zrobić. Obecnie dostępne są dwie darmowe gry 3 Out of 10 oraz Wilmot’s Warehouse, a niebawem można będzie również pobrać dwie kolejne, w tym Remnant From the Ashes i The Alto collection, które również bardzo polecamy. 

W grze 3 Out of 10 dołączamy do deweloperów w najgorszym na świecie studiu gier wideo. W tym tygodniu nasza postać, Midge, dołącza do Shovelworks Studios jako nowy animator. Niemniej jego wyobrażenie zmienia się po tym jak widzi co się w jego nowym miejscu pracy wyprawia. 

Wilmot’s Warehouse to gra logiczna, w której zadaniem gracza jest utrzymywanie magazynu w porządku. Kluczowym elementem jest zapamiętywanie gdzie umieszczamy wszystkie rzeczy, ponieważ po otwarciu włazu serwisowego będziemy musieli szybko znaleźć to, czego ludzie potrzebują, aby zdobyć gwiazdki wydajności. Gra charakteryzuje się nietypową grafiką, ale darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda, czyż nie tak?

Remnant: From the Ashes to trzecioosobowa strzelanka survivalowa osadzona w postapokaliptycznym świecie opanowanym przez potwory. Jako jedna z ostatnich resztek ludzkości wyruszamy sami lub wraz z dwoma innymi graczami, aby stawić czoła hordom śmiercionośnych wrogów i epickich bossów oraz spróbować zdobywać przyczółki, odbudować je, a następnie odzyskać utracone pozycje.

The Alto collection, gra z gatunku „gier z charakterem” pozwala nam odwiedzić bezkresną pustynię i na szczycie alpejskiego obszaru rozpocząć jedną z dwóch pełnych cudów podróży. Po wybraniu swojej ścieżki zaczynamy ekscytującą przygodę na snowboardzie lub sandboardingu z Alto i przyjaciółmi.

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.