Home / Aktualności / Dwa czołgi z Warhammer 40,000 od teraz w World of Tanks Blitz

Dwa czołgi z Warhammer 40,000 od teraz w World of Tanks Blitz

Macragge's Thunder World of Tanks Blitz 01

Wargaming we współpracy z Games Workshop ma przyjemność ogłosić start nowego wydarzenia w grze związanego ze światem Warhammer 40,000. Już od dziś aż do 18 listopada, gracze mogą wziąć udział w wydarzeniu o nazwie „Macragge’s Thunder”. W garażu na wszystkich graczy czekają już dwie nowe maszyny z tego uniwersum – Vindicator i Predator w malowaniu Ultramarines.

Wyposażony w olbrzymie działo i chroniony przez potężny pancerz z przodu, Vindicator to maszyna oblężnicza, która może zniszczyć najmocniejsze fortyfikacje. W World of Tanks Blitz jest niszczycielem czołgów typu premium VII tieru. Natomiast Predator to główna składowa pancernych sił zbrojnych Space Marines, zaprawiona w tysiącach bitew jednostka, której pociski przeijają  skóry potworów i demonów. W grze, Predator jest przedstawiony jako czołg ciężki typu premium na poziomie VII.

W wydarzeniu “Macragge’s Thunder” gracze prowadząc te czołgi zdobywają emblematy oddziałów Ultramarines, Imperial Fists i Dark Angels. Wykorzytwać je można w trzech etapach wydarzenia, w trakcie którego zdobywać będą unikatowe kamuflaże, nowe części do maszyn czy modyfikatory i wzmocnienia. W trakcie trwania “Macragge’s Thunder” garaż wygląda jak lądowisko Space Marine, a dodatkowo została stworzona mapa „Macragge” wzorowana na planecie Ultramarines. Po ukończeniu całego wydarzenia i związanych z nim zadań można zostać właścicielem na stałe tych unikatowych maszyn!

– Macragge’s Thunder to hołd dla fanów czołgów i systemu Warhammer 40,000 – mówi says Andrey Ryabovol, dyrektor wydawniczy World of Tanks Blitz. „Wiemy, że wśród fanów World of Tanks Blitz jest sporo miłośników mrocznej przyszłości. Teraz gracze mogą walczyć jako najlepsi Space Marines i samemu poprowadzić potężne bestie – ku chwale Imperatora! –

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.