Home / Aktualności / Czerwcowe nowości na Netflix

Czerwcowe nowości na Netflix

Czerwcowe nowości na Netflix to przede wszystkim serial oryginalny polskiej produkcji pt. W głębi lasu, w którym widzowie razem z Grzegorzem Damięckim i Agnieszką Grochowską odbędą nostalgiczną i pełną tajemnic podróż w czasie. W ekranizacji bestsellerowej powieści Harlana Cobena o tym samym tytule bohaterowie odkrywają sekrety serii morderstw na letnim obozie sprzed 25 lat, w które zamieszane są ich rodziny.

W czerwcu poznamy też kolejną odsłonę przygód Antoniego Porowskiego i jego ekipy w Poradach Różowej Brygady: Sezon 5. Netflix zaplanował również premierę najnowszej komedii Davida Dobgina (Rycerze z SzanghajuPolowanie na druhny, Sędzia) – Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga, w której gwiazdorska obsada (Will Farrell, Rachel McAdams i Demi Lovato) zabierze nas na największą scenę na świecie. Na platformie pojawią się także takie nowości jak: Narodziny gwiazdy z Bradleyem Cooperem i Lady Gagą, Zimna wojna Pawła Pawlikowskiego z Joanną Kulig czy Złodziejaszki Hirokazu Koreedy!

Czerwcowe debiuty poprzedzi jednak majowa premiera Córki Boga – międzynarodowej produkcji w reżyserii Małgorzaty Szumowskiej, opowiadającej historię młodej dziewczyny (Raffey Cassidy) żyjącej w tajemniczej sekcie Pasteża (Michiel Huisman) i jego kobiet – uczennic, żon, córek, kochanek.  

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.