Home / Aktualności / Czego dowiedzieliśmy sie z Nintendo Direct Live

Czego dowiedzieliśmy sie z Nintendo Direct Live

Każde Nintendo Direct pokazuje nie tylko czego możemy się spodziewać w nadchodzących miesiącach, ale również a może przede wszystkim jak japońska firma jest zaangażowana w rozwój i wsparcie swojej konsoli. Wydarzenie, które odbyło się kilka dni temu obfitowało w mnóstwo fantastycznych gier. Niektóre z nich pojawiają się jako nowe tytuły, podczas gdy inne pomogą graczom ponownie przeżyć wyjątkowe wrażenia ze starszymi grami wkrótce na Nintendo Switch. Co więcej, Nintendo ogłosiło również kilka darmowych aktualizacji, które pojawią się w niektórych najnowszych i najpopularniejszych grach na rynku, aby uczynić je jeszcze bardziej interesującymi i wymagającymi.

Transmisja na żywo rozpoczęła się od Fire Emblem Warriors, które pozwoliły nam zobaczyć niektóre sceny walki i nagrania z gry, chociaż powiedziano nam również, że ten materiał nie jest ostateczny, więc mogliśmy nawet zobaczyć ulepszenia zwiastuna, który wygląda oszałamiająco. Mam na myśli, że nawet ja czułem swędzenie, by zdobyć nową konsolę Nintendo Switch tylko po to, by zagrać w tę grę. Postacie i historie najprawdopodobniej będą miały ogromny urok dla tych, którzy lubią mangę i anime, i sprawiło, że przypomniałem sobie niektóre postacie z Fate/stay Night. W każdym razie ta gra może zostać wydana 24 czerwca.

Kolejny świetny tytuł zawiera Advanced Wars 1+2: Re-Boot Camp, w którym doradzisz kolorowej grupie dowódców, aby pomogli im wygrać bitwy turowe. Te gry zostały pierwotnie wydane na GBA Advanced Wars, a ostatni raz otrzymaliśmy jeden z tych tytułów w 2008 roku.  Kolejną obiecującą i super zabawną grą jest Super Mario Strikers: Battle League. Otrzymaliśmy mnóstwo informacji o tym tytule, w tym szansę na rozgrywkę do 8 graczy, po czterech graczy na drużynę w szalonym meczu piłkarskim z mnóstwem ulepszeń i emocji. Możecie już zamówić swoją kopię gry w przedsprzedaży, a zostanie ona wydana 10 czerwca.

Dostaniemy także takie tytuły, jak No Man’s Sky, Splatoon 3: Salmon Run, Front Mission 1: Remake, Disney’s SpeedStorm i inne świetne gry. Widzieliśmy również świetne opcje dla fanów Gwiezdnych Wojen, Assassin’s Creed, Gundam i Chrono Cross. Kirby and the Forgotten Land również się zbliża i wygląda niesamowicie, gdzie nasz bohater będzie korzystał z nowego trybu Mouthful, który pozwoli mu osiągnąć niezwykłe nowe ataki. Nintendo Switch Sports obejmuje kilka sportów, w tym tenis, kręgle, piłkę nożną, badminton i inne. Otrzymujemy również nową aktualizację Metroid Dread, która zapewni profesjonalnym graczom bardziej wymagające wrażenia.

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.