Home / Aktualności / Cyberpunk 2077 z Keanu Reaves wywołuje szał publiczności na E3

Cyberpunk 2077 z Keanu Reaves wywołuje szał publiczności na E3

Jakby nie było wystarczająco gorąco na E3 2019, to CD Project Red ujawnił swój najnowszy zwiastun nadchodzącej gry Cyberpunk 2077. Gra prezentuje niesamowitą grafikę z tonami neonowego oświetlenia i ogólnym odczuciem, czym jest sama gra – mnóstwo akcji z niesamowitymi szczegółami graficznymi i Keanu Reevesem w świecie Cyberpunka. Występuje on w roli złej postaci z metalowym ramieniem i charyzmą Johna Wicka, co jeszcze bardziej zwiększa dreszczyk emocji. W grze Keanu staje się Johnnym Silverhandem, nową postacią, która po raz pierwszy pojawiła się w Cyberpunk 2020. Zwiastun  kończy się sekwencją Reavesa: „Obudź się, samuraju. Mamy miasto do spalenia”. 

Data premiery  Cyberpunk 2077 została ustalona ustalona na 16 kwietnia 2020 na Xbox One, PS4 i PC. Gra będzie kosztować od 200 do 265 zł, zaś za „Edycje kolekcjonerskie”, która obejmuje wiele przedmiotów, takich jak fizyczna statua V, książka w twardej oprawie, metalowy breloczek i wiele innych przyjdzie nam zapłacić zdecydowanie więcej.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.