Home / Aktualności / CyberChair E500 – profesjonalny fotel dla graczy lub streamerów od Thermaltake

CyberChair E500 – profesjonalny fotel dla graczy lub streamerów od Thermaltake

Choć Thermaltake jest znany głównie z obudów, systemów chłodzenia i innych gamingowych peryferiów, nie przeszkadza to tej firmie próbować swoich sił w segmencie gamingowych foteli, z dumą prezentując swój pierwszy ergonomiczny fotel – CyberChair E500.

Ergonomiczny fotel jest zawsze najlepszym wyborem, jeśli chodzi o użytkowników, którzy muszą siedzieć przez długie godziny, a Cyber Chair E500 może być nowym faworytem właśnie dla tych osób. Fotel jest wykonany z przepuszczalnej siatkowej powierzchni, która według zapewnień ma rewelacyjnie przepuszczać powietrze.

Konstrukcja oparcia pleców jest wykonana z wytrzymałego aluminium, aby przedłużyć jego żywotność, zapewniając jednocześnie solidne wsparcie dla ludzkiego kręgosłupa. CyberChair E500 oferujeduży poziom regulacji, począwszy od zagłówka, głębokości siedziska, regulacji wysokości i mechanizmu sterowania z wieloma blokowanymi pozycjami, aby osiągnąć maksymalny komfort. Ponadto użytkownicy mogą zrelaksować się i rozłożyć oparcie pod kątem nachylenia do 117 stopni. Oprócz obszernych pozycji siedzenia koncentrujących się na szyi i plecach, produkt Thermaltake oferuje także wielokierunkowe podłokietniki o regulowanej wysokości i szerokości, aby zmniejszyć nacisk nadgarstka i obciążenie mięśni przedramion. Wartą uwagi jest również 5-ramienną, aluminiową podstawą, która została zaprojektowana do wytrzymania maksymalnego obciążenia 150 kg. Fotel posiada też duże kółka o szerokości 3 cali, które dodatkowo zwiększają stabilność, zapewniając jednocześnie cichszą pracę i bardziej znaczący ruch.

Fotel Thermaltake można już nabyć u wybranych sprzedawców oraz za pośrednictwem strony internetowej tego producenta. O jego cenie poinformujemy was zaraz po uzyskaniu przez nas tej informacji.

AKTUALIZACJA: Otrzymaliśmy wiadomość od producenta, że opisywany tu produkt pojawi się w sprzedaży już we wrześniu a jego cena wyniesie ok. 1700 – 1900 zł.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.