Home / Aktualności / CyanogenMod, 10 milionów instalacji to dopiero początek

CyanogenMod, 10 milionów instalacji to dopiero początek

CyanogenMod Installer
Po początkowych problemach dystrybucji CyanogenMod i usunięciu jej instalatora z Google Play przyszedł punkt zwrotny. Google zaakceptowało smartfon Oppo N1, który posiada zainstalowany system CyanogenMod, uszczęśliwiając tym samym nie tylko samego developera tego systemu co miliony użytkowników.

A jest ich bardzo wielu. Ze statystyk udostępnionych właśnie przez firmę Oppo, która śledzi liczbę instalacji ROMu CyanogenMod wynika, że liczba pobrań i instalacji przekroczyła 10 milionów.To także dobra wiadomość dla całej społeczności systemu Android gdyż przyczynia się to do większego rozprzestrzenienia tego jakże konfigurowalnego systemu.

Informację tą potwierdził także Steve Kondik poprzez Google+ podkreślając z entuzjazmem tą jakże magiczną liczbę, którą można również zobaczyć na stronie CyanogenMod Inc.

Cyanogen otworzył także swój nowy kanał w serwisie YouTube gdzie zobaczyć możemy materiał promocyjny smartfona Oppo N1 edycji  CyanogenMod mającym pojawić się właśnie dziś.

Smartfon Oppo N1 można nabyć na tej stronie w cenie 449 euro za wersję 16GB oraz 479 euro za odmianę 32 GB. Niestety (dla niektórych) smartfon ten dostępny jest tylko w kolorze białym. Inne odmiany kolorystyczne na chwilę obecną nie są jeszcze potwierdzone.

cyanogenmod-stats-10-million-1