Home / Aktualności / Create Your P240 – NZXT zachęca do tworzenia projektów nowych wersji obudowy Phantom 240

Create Your P240 – NZXT zachęca do tworzenia projektów nowych wersji obudowy Phantom 240

Firma NZXT wystartowała z niezwykłym projektem, którego celem jest stworzenie nowych wersji kolorystycznych obudowy Phantom 240. Wśród nadesłanych propozycji zostaną wybrane trzy wersje kolorystyczne, a ich autorzy otrzymają wyjątkowo bogaty zestaw prezentów od NZXT.

O obudowie NZXT Phantom 240 pisaliśmy już w jednym z naszych wcześniejszych newsów pt. NZXT Phantom 240 – debiutuje śnieżno-biała nowość w rodzinie Phantom

Aby móc stworzyć własny projekt obudowy Phantom 240 należy odwiedzić stronę internetową http://create.nzxt.com/#mydesigns, na której będziemy mogli dobrać kolorystykę poszczególnych elementów obudowy wg własnego gustu. Następne musimy poprzez facebooka udostępnić swój projekt i zadbać o jego jak największą popularność wśród naszych znajomych oraz użytkowników ww. portalu społecznościowego.

Projekty, które okażą się najbardziej popularne doczekają się realizacji. Dokładnie będzie to trzy projekty, a ich autorzy dostaną atrakcyjny zestaw produktów, na który składają się: obudowa NZXT Phantom 240 (wersja stworzona przez nas), układ chłodzenia cieczą Kraken, mechaniczna klawiatura Shine 3, zasilacz ATX Hale82 V2 700W oraz kontroler wentylatorów Sentry 3.

Konkurs na stworzenie nowych wzorów obudów NZXT nosi nazwę Phantom 240 Special Edition Colors! Potrwa do dnia 1 czerwca 2014 do godz. 7:00 po południu czasu PST (Pacific Standard Time). Tym samym polscy uczestnicy ww. zabawy mają czas do 2 czerwca 2014 do godz. 4:00 (poniedziałek). My także stworzyliśmy jeden z projektów, który prezentujemy na jednym z poniższych zdjęć.

NZXT Phantom 240 - versions

Źródło: Informacja własna, NZXT

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.