Home / Aktualności / Crash Team Racing Nitro-Fueled – ciekawe wyścigi nie tylko dla dzieci

Crash Team Racing Nitro-Fueled – ciekawe wyścigi nie tylko dla dzieci

Activision i Beenox ogłosiły dzisiaj, że w ich najnowszej grze Crash Team Racing Nitro-Fueled, gracz będzie w stanie bardzo rozbudowane opcje dostosowywania gokartów dla graczy korzystających z PS4, Switch i Xbox One.

Wspomniane przed chwilą dostosowanie obejmuje zarówno skórki postaci, jak i gokarty, z których każdy oferuje różne sposoby łączenia i dopasowywania. Gokarty można dostosować za pomocą różnych karoserii, kół, lakierów, naklejek i innych ciekawych wzorów. Ogłoszono również, że gokarty z Crash Tag Team Racing będą dostępne w nowej nowej odsłonie gry. Nie mniej atrakcyjne wizualnie będą animacje na podium, dostępne niemniej tylko dla niektórych skórek postaci.

Poza wspomnianymi możliwościami dostosowywania wyglądu, gracze będą również zdobywać przedmioty dostosowywania, grając w trybie Przygody i zbierając w grze Monety Wumpy do wykorzystania w obszarze Pit Stopu.

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.