Home / Aktualności / Crackdown za darmo oraz testy Crackdown 3 już od jutra

Crackdown za darmo oraz testy Crackdown 3 już od jutra

W celu przygotowania gruntu dla Crackdown 3 (premiera 15 lutego), Microsoft udostępnił oryginał czyli Crackdown zupełnie za darmo. Użytkownicy konsoli Xbox One mogą teraz pobrać darmową kopię Crackdown. To nie pierwszy raz, kiedy tytuł Xbox 360 został rozdany za darmo, niemniej warto się pospieszyć gdyż nie wiadomo jak długo ta gra pozostanie darmowa.

Aby pobrać darmową kopię należy zalogować się do swojego konta Xbox Live za pomocą konsoli Xbox i znaleźć grę w sklepie. Jeśli mimo wszystko chcecie posmakować Crackdown 3 z wyprzedzeniem, w ten weekend przeprowadzany jest test test trybu wieloosobowego Wrecking Zone. Będzie on dostępny zarówno na Xbox One, jak i na PC.

Aby się zaangażować w testy wydajnościowe Crackdown 3 wystarczy przejść do aplikacji Xbox Insider Hub na trzy godziny  przed 21-23 godziną 7 lutego lub 4-6 rano 8 lutego i znaleźć test:

  • Pamiętaj aby zainstalować grę wcześnie, aby być przygotowanym na czasy testowe wymienione powyżej! (Wyszukaj Xbox Insider Hub w sklepie, aby zainstalować, jeśli jeszcze go nie masz).
  • Przejdź do opcji Zawieszone treści> Gry> Strefa rażenia: Test techniczny.
  • Wybierz Dołącz.
  • Zaczekaj, aż rejestracja zostanie zakończona (oczekująca zmieni się na Manage), a przekierujemy Cię do Sklepu, w którym możesz zainstalować Crackdown 3: Wrecking Zone.
  • Uruchom grę w czasie dostępnych testów i wybierz „Agent Hunter”, aby ustawić się w kolejce do gry wieloosobowej.

Crackdown 3 zostanie również udostępniony subskrybentom Xbox Game Pass w dniu premiery.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.