Home / Aktualności / gry / Counter-Strike Championship 1 Series w ten weekend na Polsat ViasatExplore

Counter-Strike Championship 1 Series w ten weekend na Polsat ViasatExplore

Counter-Strike Finals logo

Transmisja na żywo pierwszego w historii Championship Series – turnieju Counter-Strike Finals odbędzie się już w ten weekend tj. w dniach 25-26 czerwca 2016 r. na antenie Polsat Viasat Explore. Na tegoroczne wydarzenie organizatorzy zapraszają do Londynu, do SEE Arena Wembley.

Po ogromnym sukcesie transmisji Mistrzostw Świata Legaue of Legends w 2014 r. oraz sześciu kolejnych wydarzeńEsportowych w 2015 roku, Viasat World podjął decyzję o wykupieniu praw do emisji finałów ECS-CS. Dodatkowo, na profilu kanału na Facebooku widzowie będą mogli wziąć udział w dyskusjach i rozmowach z kluczowymi youtuberami.

Źródło (zdjęcie): Kotaku

Źródło (zdjęcie): Kotaku

ECS przeznaczy w tym roku 3,5 mln na nagrody i wsparcie zespołów, rywalizujących w tej bijącej rekordy popularności grze FPS. ECS-CS należy do grupy liderów rozwoju i promocji e-sportu na świecie, jest także organizatorem jednej z największych profesjonalnych lig w CS:GO.

W ciągu trzech miesięcy w rywalizacji weźmie udział dwadzieścia drużyn z całego świata. Osiem najlepszych – cztery europejskie i cztery amerykańskie – spotkają się na SSE Arena na Wembley, gdzie zawalczą o tytuł mistrza Champion Series. Pierwsze fazy turnieju dostępne będą tylko w Internecie za pośrednictwem Twitch.tv, a wielki finał obejrzymy na żywo w Polsat ViasatExplore.

To pełne emocji wydarzenie będzie transmitowane na kanale Polsat ViasatExplore. Rozgrywki obejrzymy dzięki firmie FACEIT, kreatorowi jednej z wiodących platform gier on-line.

  • W piątek, 24 czerwca br., będzie prowadzona transmisja z otwarcia turnieju, od południa można śledzić ją na polskim kanale Twitch – https://www.twitch.tv/viasatexplore
  • W sobotę, 25 czerwca br., od g. 11:00 najważniejsze wydarzenia ligowe będą dostępne na polskim kanale Twitch – https://www.twitch.tv/viasatexplore
  • W niedzielę, 26 czerwca br., na kanale Polsat ViasatExplore będzie prowadzona transmisja na żywo z najważniejszych rozgrywek; wydarzenia towarzyszące będzie można obejrzeć też na Twitch.tv.

Źródło: Informacja prasowa

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.