Home / Aktualności / Counter-Strike 1.6 atakuje z poziomu przeglądarki

Counter-Strike 1.6 atakuje z poziomu przeglądarki

Chyba nikt nie odmówi popularności jednej z najbardziej kultowych gier z gatunku FPS autorstwa Valve, którą jest  Counter-Strike. Wersja 1.6 jest teraz dostępna bezpośrednio w przeglądarce internetowej, a więc nie wymaga instalacji. Niemniej jak się można domyślać przeglądarkowa wersja nie zachwyci nas grafiką bez względu czy mamy kartę graficzną za kilkadziesiąt czy kilka tysięcy złotych.

Jeden z wielu następców Counter-Strike: Global Offensive jest regularnie najlepszą grą na Steamie pod względem liczby graczy.

Wracając do Counter-Strike 1.6, aby móc w nią zagrać należy odwiedzić ​​stronę https://cs-online.club/en/servers i wybrać jeden z interesujących nas serwerów – dostępne są w Azji, Kanadzie, Europie, Brazylii, Indiach i Stanach Zjednoczonych. Jeśli szukasz prywatnego serwera do wynajęcia, są one również dostępne, choć to oczywiście kosztuje.

Dla poszukujących czegoś bardziej nowoczesnego, Counter-Strike: Global Offensive jest dostępna za darmo na Steam ale ją jak wiemy trzeba już zainstalować. Instalacja z uwagi na wiek gry, nie powinna sprawić problemu ponieważ gra nie wymaga bardzo rozbudowanego systemu do uruchomienia.

Niestety nie możemy potwierdzić czy przeglądarkowy Counter Strike 1.6 jest legalny, a także czy Valve wkrótce nie płynie na zamknięcie serwerów i zniknięcie gry z internety. Mając to na uwadze możecie zagrać we wspomnianą grę na własne ryzyko.

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.