Home / Komputery Stacjonarne / Chłodzenie powietrzne / Cooler MSI Core Frozr L – (do)pełni twojej gamingowej pasji

Cooler MSI Core Frozr L – (do)pełni twojej gamingowej pasji

msi-core-frozr-l

MSI, światowy producent m.in. płyt głównych i kart graficznych, zapowiedział właśnie cooler Core Frozr L, nawiązujący do swojej gamingowej linii Gaming. Co by nie było, chłodzenie to oferuje dobre parametry, tym samym może okazać się ciekawą propozycją nie tylko dla fanów tej marki, ale każdego szukającego wydajnego i w miarę cichego coolera do swojego procesora.

Mierzący 140 mm x 155 mm x 84 mm i ważący 960 g cooler wykonany jest z aluminium i posiada nieco niesymetryczną budowę, która tym samym daje nieco miejsca z boku, szczególnie ważne dla zabudowanych przy mostku południowym płyt głównych, w tym jeśli chodzi o pamięci.

Ponadto Core Frozr L posiada cztery 8mm ciepłowody, łączące miedzianą (poniklowaną tak samo jak ciepłowody) bazę z aluminiowymi żeberkami, mogącymi wspólnie z 140mm wentylatorem obracającym się z prędkościami 500-1800 obr./min, ochłodzić procesory z TDP do 200W. Cooler ten jest w stanie przepchnąć 19.79 – 71.27 CFM powietrza, generując przy tym 17.2 – 33.6 dBA hałasu. 

Cooler MSI Core Frozr L jest kompatybilny z nadchodzącą podstawką AMD AM4 oraz obecnymi na rynku LGA2011v3, LGA115x, LGA1366, AM3(+), and FM2(+).

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.