Home / Aktualności / Cooler Master zaskakuje nowa obudową MasterBox Lite 5

Cooler Master zaskakuje nowa obudową MasterBox Lite 5

Cooler Master MasterBox Lite 5 01

Cooler Master MasterBox Lite 5, najnowszy członek rodziny obudów PC został właśnie dziś zaprezentowany. Ta obudowa mid-tower w formacie ATX oferuje prosty ale ciekawy design, trafiającą w każde gusta kolorystykę oraz wysokiej jakości materiały. Producent przyłożył się do każdego, najmniejszego nawet szczegółu, w tym do ilości miejsca wewnątrz obudowy. 

Niemniej jednak MasterBox Lite 5 to tak jak już chyba prawie wszystkie obudowy tego producenta, niezrównane możliwości konfiguracyjne zarówno wyglądu jak i funkcjonalności. Dopasowanie kolorystyczne to tylko jedna w kilku opcji. Wsparcie do czterech 120 mm wentylatorów (przód i tył) czy możliwość użycia chłodzenia cieczą oznaczają w tym przypadku spory potencjał OC tego produktu. 

Przezroczysty panel boczny ukazujący nasze podzespoły w pełnej chwale, czy wypolerowana na lustro płyta czołowa stawia MasterBox Lite 5 na czele podobnych produktów. Najnowsza obudowa Cooler Master pojawi się na sklepowych półkach pod koniec maja w cenie ok. 50 euro.

Cooler Master MasterBox Lite 5

Cooler Master MasterBox Lite 5 02 Cooler Master MasterBox Lite 5 03Cooler Master MasterBox Lite 5 04

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.