Home / Peryferia / Myszki / Cooler Master Xornet II – świetna myszka w jeszcze lepszej cenie

Cooler Master Xornet II – świetna myszka w jeszcze lepszej cenie

Cooler Master Xornet II 02Cooler Master Xornet II  to najnowsza mysz stworzona dla graczy korzystających z chwytu typu „claw”. Jej niewielkie rozmiary i lekka obudowa w połączeniu z ogromną ilością usprawnień powodują, że jest to obecnie jedno z ciekawszych rozwiązań na rynku.

Ergonomiczna budowa myszki, powoduje, że mysz Xornet II najlepiej spisywać się będzie w grach typu FPS czy RTS. Pokryte gumą boki i przyciski główne zapewniają pewność chwytu. Jak zapewnia producent, takie rozwiązania mają zapewnić użytkownikom pełną kontrolę nad grą.

Cooler Master zastosował tu udoskonalony sensor optyczny Avago 3320, który oferuje czułość na 3 różnych poziomach aż do 3500 DPI. Czułość myszy w prosty sposób modyfikować można nawet w trakcie rozgrywki.

Zarówno poziom czułości DPI jaki i uniesienia myszki LOD (lift offdistance) można w szybki sposób zmieniać za pomocą specjalnych przycisków. Aktualny poziom LOD wskaże kolor podświetlenia scrolla. Wszystko po to, by pomóc graczom jak najlepiej dostosować się do zmiennych warunków w grze bez niepotrzebnego szukania informacji o myszy. 

Cooler Master dołączył do myszy Xornet II także nowe oprogramowanie, które pozwoli nie tylko ustawić klawisze funkcyjne, ale także określić poziom wskaźników DPI oraz LOD. Oprócz tego wybrać można kolor podświetlenia przycisku scroll spośród 16.8 miliona kolorów (RGB).

Niemal każdy aspekt myszy został udoskonalony w stosunku do poprzednika, czyli modelu Xornet. Zwiększono nie tylko osiągi sensora, ale także zadbano o szczegóły, takie jak lżejszy kabel, większe przyciski boczne oraz delikatniejszą w dotyku obudowę. Wszystko to ma zapewnić wysoką pozycję nowego produktu CM na rynku myszy dla graczy.

Mysz pojawi się na rynku w cenie ok. 130 zł.