Home / Aktualności / Cooler Master VSM – nowa rodzina semi-modularnych zasilaczy ATX

Cooler Master VSM – nowa rodzina semi-modularnych zasilaczy ATX

Cooler Master V750 01

Firma Cooler Master zaprezentowała swoją najnowszą rodzinę zasilaczy ATX o nazwie VSM. Urządzenia z tej serii dostępne są w wersjach od 550 do 750W i spełniają one wymogi normy 80 PLUS Gold..

Zasilacze Cooler Master VSM to jednostki adresowane do entuzjastów oraz wymagających użytkowników. Do ich budowy wykorzystano bowiem wyłącznie japońskie kondensatory, dzięki którym producent jest w stanie zaoferować na swoje produkty aż 5-letni okres gwarancyjny.

Ponadto zasilacze z linii VSM (seria V) otrzymały certyfikat 80 PLUS Gold, dzięki któremu ich sprawność dochodzi do aż 92-proc. Przy 50-proc. obciążeniu. Na jednym z poniższych zdjęć prezentujemy symulację kosztów energii elektrycznej, na którym widać jakie korzyści osiągniemy posiadając zasilacz z ww. certyfikatem.

O porządek we wnętrzu naszego komputera pomoże zadbać także częściowo modularne okablowanie, dzięki któremu podłączamy do zasilacza jedynie to okablowanie, które jest nam w danej chwili potrzebne.

Na rynku ww. konstrukcji z rodziny VSM możemy spodziewać się pod koniec tego miesiąca.

Cooler Master V750 02 Cooler Master V750 03 Symulacja kosztów użytkowania zasilacza ATX

Źródło: Informacja prasowa

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.