Home / Aktualności / Cooler Master udostępnia swoje najnowsze zasilacze MWE Bronze V2

Cooler Master udostępnia swoje najnowsze zasilacze MWE Bronze V2

Dla wszystkich, którzy szukają wydajnego i stabilnego źródła energii w rozsądnej cenie pojawiła się nowa opcja do rozwarzenia w postaci zasilaczy Cooler Master MWE Bronze V2. Nowa seria tego producenta może pochwalić się certyfikatem 80 Plus Bronze i jest objęta pięcioletnią gwarancją.  Do wyboru mamy modele o mocy od 450 do 750 W. Wszystkie warianty cechują się wysoką, przekraczającą 85% sprawnością energetyczną, potwierdzoną certyfikatami 80 Plus Bronze. O stabilne napięcia na wszystkich liniach dbają w nich konwertery napięcia DC-DC i układy rezonansowe LLC.

Z kolei chłodzenie układów wewnętrznych realizowane jest przy pomocy dwunastocentymetrowego wentylatora z łożyskami HDB. Ma on skutecznie utrzymywać temperatury w ryzach i jednocześnie nie generować nadmiernego hałasu. Zasilacze Cooler Master MWE Bronze V2 zostały wyposażone w aktywne układy PFC i płaskie okablowanie co powinno ułatwić ich układanie w obudowie a ponadto wpływa pozytywnie na obieg powietrza.

Liczba dostępnych wtyczek jest powiązana z mocą zasilacza. W modelach o mocy 450, 500 i 550 W, oprócz standardowych przewodów ATX 24-pin i EPS 4+4 pin, do dyspozycji jest sześć złączy SATA, cztery Molex i dwa PCI-E 6+2 pin. Wariant 600 W ma dodatkową wtyczkę EPS 8 pin. Wyższe modele oferują po dwa dodatkowe złącza SATA i PCI-E 6+2. Każdy z prezentowanych modeli ma komplet zabezpieczeń elektrycznych – OVP, OPP, SCP, UVP, OTP.

Zasilacze Cooler Master MWE Bronze V2 są już dostępne w sprzedaży. Ich ceny wahają się od ok. 230 zł za podstawowy model do ok. 370 zł za topowy wariant o mocy 750 W.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.