Home / Aktualności / Cooler Master Storm Resonar – krystalicznie czysty dźwięk i mocny bas

Cooler Master Storm Resonar – krystalicznie czysty dźwięk i mocny bas

Cooler Master Storm ResonarCooler Master Storm Resonar to nowe douszne suchawki znanego producenta akcesoriów i zasilaczy komputerowych posiadajęce autorską technologię Bass FX, wyróżniającą się głębokim i potężnym basem, który zadowoli zarówno wymagających graczy jak i melomanów.

Słuchawki Resonar wyposażone zostały w 8 mm przetworniki z zaimplementowaną technologią Bass FX, które gwarantują doskonałą jakość reprodukowanego dźwięku ze szczególnym uwzględnieniem niskich tonów.

Potężne i głębokie basy można będzie zauważyć nie tylko w grach (wszelkiego rodzaju wybuchy czy strzały) ale również w podczas słuchania muzyki.


Na uznanie zasługuje także bardzo czuły mikrofon z funkcją redukcji szumów otoczenia oraz wygodny pilot pozwalający na szybkie przełączanie się pomiędzy trybem dedykowanym dla telefonu lub gracza. Dodatkowym plusem najnowszych słuchawek Cooler Master Storm Resonar jest wytrzymały korpus wykonany z wysokiej jakości aluminium.

W komplecie ze słuchawkami CM Storm Resonar otrzymamy bogaty zestaw akcesoriów, w którego skład wchodzi rozdzielacz sygnału słuchawki/mikrofon z pozłacanymi wtykami oraz trzy komplety nakładek gumowych w różnych rozmiarach. Producent oferuje całość w bardzo poręcznym i stylowym etui umożliwiającym wygodny transport słuchawek.

Słuchawki CM trafią do sprzedaży w sezonie wakacyjnym w cenie 166 złotych a produkt ten będzie objęty 2-letnią gwarancją.Specyfikacja techniczna słuchawek Cooler Master Storm Resonar

 

Słuchawki

Przetwornik 8 mm
Pasmo przenoszenia 10 Hz – 20000 Hz
Impedancja 20 Om
Złącze 3,5 mm (+adapter 2 x 3,5 mm)
Długość kabla 1,3 m

Mikrofon

Typ mikrofonu Wielokierunkowy
Pasmo przenoszenia 100 Hz – 10000 Hz
Czułość -44 ± 4dB (0dB = 1V/pa.1KHz)
Stosunek sygnału do szumu 58 dB lub więcej