Home / Aktualności / Cooler Master MH752 – sluchawki z dzwiekiem przestrzennym 7.1 i 40mm przetwornikami

Cooler Master MH752 – sluchawki z dzwiekiem przestrzennym 7.1 i 40mm przetwornikami

Choć głośniki komputerowe sprawdzają się prawie w każdej sytuacji, podczas nocnego grania nie chcąc przeszkadzać domownikom, to właśnie słuchawki stają się idealnym narzędziem w arsenale graczy. Jedną z ciekawszych propozycji w tym temacie może byćheadset Cooler Master MH752

W headsecie Cooler Master MH752 w przeciwieństwie do większości konkurentów, nie znajdziemy kolorowych diod LED ponieważ w tym modelu priorytetem były komfort użytkowania i jakość, tak samo jak jakość wykonania i dźwięku. Postawiono na duże, obszyte ekoskórą i wypełnione miękką pianką nauszniki. Mają one urzekać miękkością i skutecznie tłumić dźwięki otoczenia.

Wnętrza muszli skrywają 40-milimetrowe, dynamiczne przetworniki. W połączeniu z wbudowanym układem dźwiękowym 7.1 mają one generować dźwięk, który zachwyci graczy szeroką sceną i szczegółowością. Usłyszenie kroków, szelestu liści i kierunku, z którego one dochodzą, nie powinno stanowić najmniejszego problemu. Komunikacja głosowa odbywa się z wykorzystaniem odłączanego, dookólnego mikrofonu.

Headset Cooler Master MH752 potrafi współpracować niemal z dowolnym źródłem sygnału. Urządzenie ma wymienny przewód sygnałowy, a producent dołącza w standardzie dwa – jeden z wtyczką mini-jack 3,5 mm, drugi z kolei ze złączem USB. Skorzystać ze słuchawek będą więc mogli zarówno pecetowi, jak również konsolowi i mobilni gracze. Za sterowanie głośnością i wyciszanie mikrofonu odpowiada zintegrowany pilot.

Pozwala on także na aktywację i dezaktywację wspomnianego już trybu dźwięku przestrzennego 7.1. Całość, mimo sporych rozmiarów, waży 340 gramów. Zestaw nie powinien zatem nadmiernie ciążyć na głowie. Zainteresowani zakupem znajdą gamingowy headset Cooler Master MH752 w sklepach. Ceny zaczynają się od ok. 349 zł.

Dane techniczne:
• typ: słuchawki nagłowne, wokółuszne, zamknięte
• pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz
• przetworniki: 40 mm, dynamiczne z magnesami neodymowymi
• impedancja: 26 Ohm
• czułość: 97 dB (+/- 3 dB)
• Sterowanie: głośność, wyciszanie mikrofonu, czułość mikrofonu, tryb 7.1
• Mikrofon:
o dookólny, odłączany
o pasmo przenoszenia: 100 Hz – 10 kHz
o czułość: -42 dB (+/-3 dB)
o SNR: > 55 dB
• Waga: 340 g
• Interfejsy:
o USB – odłączany przewód 1,5 m
o mini-jack 3,5 mm – odłączany przewód 1,5 m

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.